top of page

Правила прийому до закладу дошкільної освіти № 182 

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

З 01.03.2022 на виконання Указу Президента України №64/2022 від 24.02.2022 «Про введення воєнного стану в Україні», враховуючи рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради від 29.08.2023 № 472 та розпорядження Запорзької обласної військової адміністрації ЗОДА від 30.08.2023 №481, наказ ЦВО від 19.07.2024 №1124р "Про організацію 2024/2025 навчального року в закладах освіти підпорядкованих Центральному відділу освіти", рішення Педагогічної ради ЗДО № 182 від 28.08.2024 № 5 з метою належної організації роботи ЗДО №182 та створення умов безпечного робочого середовища, в закладі запроваджена дистанційна форма роботи (до особливого розпорядження).

У кожного спеціаліста та кожної групи створена власна освітня сторінка на форумі цього сайту: https://dnz182zp.wixsite.com/mysite/forum. Там розміщується матеріал для роботи з дітьми в дистанційному форматі. Долучайтесь до роботи на Padlet-дошках, у Гугл-класах. Індивідуальні питання вирішуються у Вайбер-групах.

Заходьте! Долучайтесь!

Завдяки нашій співпраці діти будуть мати змогу отримувати дошкільну освіту у дистанційному форматі!

Дякуємо за розуміння та підтримку!

 

Ваша дитина буде відвідувати наш заклад дошкільної освіти. Нагадуємо необхідну інформацію про заклад (ЗДО).

1.  Засновник дошкільного закладу: Департамент освіти і науки Запорізької міської ради.

2.  Наша адреса: 69095, м. Запоріжжя, вул. Українська, 47, т. 787-57-36.

3.  Повна назва закладу: Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 182 «Щасливе дитинство» Запорізької міської ради (ЗДО комбінованого типу № 182 ЗМР).

4.  Графік роботи: 7.00-17.30. Вихідні дні: субота, неділя.

5.  Керівник ЗДО - Мостова Ольга Ярославівна, т. 787-57-36, прийомні дні: понеділок, четвер.

У ЗДО комбінованого типу № 182 ЗМР працюють:

 - лікар-ортопед - Пархоменко Максим Олександрович,

 - медсестра ЛФК - Дика Наталія Леонтіївна.

6.  Якщо у вас виникли питання щодо розвитку, навчання та виховання дітей, звертайтесь до вихователя-методиста - Слонської Дарії Ігорівни та практичного психолога - Козарик Олени Сергіївни.

7.   До школи вашу дитину підготує педагогічний колектив в складі вихователів та фахівців. У ЗДО № 182 працюють фахівці з фізичної підготовки та музичного виховання.

8. ЗДО працює за комплексною освітньою програмою «Стежинки у Всесвіт».

9. ЗДО не відповідає за зберігання дитячих речей, в тому числі санчат, колясок (місце їх зберігання не передбачене санітарними нормами). Не одягайте на дітей коштовні речі, прикраси (каблучки, кулони, сережки, ланцюжки тощо).

10. До дитячого садку не дозволяється приносити жувальні гумки, цукерки.

11. Місце за дитиною у ЗДО зберігається у таких випадках:

♦♦♦  на період відпустки батьків;

♦♦♦  на період проходження лікування в санаторії, стаціонарного обстеження за наявності довідки;

♦♦♦  в літній період протягом 75 днів;

♦♦♦  на період захворювання та реабілітаційного періоду;

♦♦♦ на період дії воєнного стану.

12.  Якщо дитина впродовж місяця не відвідувала ЗДО (або не виходила на зв'язок з вихователями) без поважних причин, директор має право відрахувати дитину з ЗДО. Питання про повторне прийняття дитини до ЗДО вирішується за наявності місць через Центральний відділ освіти.

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Вiдокремлений пiдроздiл «Запорiзький вiддiл Державної установи «Запорiзький  обласний  центр контролю та профiлактики хвороб Мiнiстерства охорони здоров'я України» висловлює  Вам  свою  повагу та звертається з наступним.

Законами України "Про систему громадського здоров'я", "Про захист населення від інфекційних хвороб" покладено завдання щодо проведення інформаційно-просвітницьких заходів з питань щодо щеплень дітей і батьків проти дифтерії, кашлюку та правця. Також, починаючи з 1 серпня 2024 року в м.Запоріжжі, як і в Україні в цілому, розпочато проведення додаткових заходів з імунізації проти кашлюку, дифтерії та правця.

На фоні тих складних подій, які ми зараз переживаємо, хочемо нагадати, що ми у великій відповідальності за життя і здоров'я наших дітей. Зараз буде доречно згадати про ризик інфікування правцем під час ігор на дитячих майданчиках, виїздів на відпочинок на природу чи іншими небезпечними хворобами, які можуть передаватись безпосередньо при спілкуванні.

Щоб убезпечити себе та своїх дітей Запорізький обласний центр контролю та профілактики хвороб нагадує про важливість вакцинації. Також необхідно подбати про готовність своєї дитини до школи, а зокрема про щеплення, які затверджені у Національному календарі щеплень і до яких входить вакцина проти дифтерії, кашлюку та правця.

Пам'ятайте, що до школи приймають тільки вакцинованих дітей! Не варто забувати і про себе, адже дорослим показана вакцинація АДП-м кожні 10 років (26 років, 36 років і т.д.).

Діти зараз можуть вільно перетинати кордон, проте подорожі - це завжди ризик захворіти різними інфекційними хворобами. Щоб подорожувати безпечно - потрібно вакцинуватись.

Перевірте або уточніть у сімейного лікаря: чи ваші діти щеплені проти кашлюку, дифтерії та правця (АДП-м) упродовж останніх 10 років. Надолужте пропущену вакцінацію якомога швидше - це може врятувати життя вам та вашим дітям.

Дбайте про своє здоров'я та вакцінуйтесь!

#вакцінація#діти

Адміністрація та працівники закладу дошкільної освіти висловлюють подяку батькам наших вихованців за плідну співпрацю та розуміння проблем, за допомогу у зміцненні матеріально-технічної бази.

Щиро вдячні за благодійну допомогу у підготовці до нового навчального року!

Дякуємо батьківському загалу за нову методичну літературу, розвивальні та образотворчі зошити для вихованців, яскраві та цікаві іграшки для малечі.

Окрема подяка за придбання будівельних матеріалів, господарчих товарів, миючих засобів.

Ваша підтримка — свідчення Вашого небайдужого ставлення!

Від усього серця бажаємо Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку!

Відвідування дитиною закладу дошкільної освіти не звільняє сім’ю від обов’язку виховувати і розвивати її в родинному колі

(Ст. 7 п.3 Закону "Про дошкільну освіту")

1. Загальні положення.

 1.1. Батьки або особи, які їх замінюють (далі - батьки), є учасниками освітнього процесу в закладі дошкільної освіти.

Батьки несуть відповідальність перед суспільством і державою за розвиток, виховання і навчання дітей, за збереження їх життя, здоров’я, людської гідності.

2. Права батьків

    2.1 Батьки мають право

- обирати заклади дошкільної освіти і форми отримання дошкільної освіти та виховання для дітей дошкільного віку, що не заперечує чинному законодавству;

- обирати і бути обраними до органів громадського самоврядування закладу дошкільної освіти;

- звертатись до відповідних органів управління освітою з питань розвитку, виховання і навчання своїх дітей;

- на пільги з харчування;

- вносити пропозиції щодо покращення роботи закладу дошкільної освіти ;

- на додаткові освітні платні послуги та відмовлятись від запропонованих послуг;

- брати участь у заходах закладу дошкільної освіти;

- брати участь у поліпшенні організації освітнього процесу та зміцненні матеріально-технічної бази закладу дошкільної освіти.

3.Обов’язки батьків

   3.1.Батьки зобов’язані:

- виховувати у дитини любов до України, повагу до національних, історичних, культурних цінностей українського народу, дбайливе ставлення до довкілля;

- постійно дбати про фізичние здоров’я дитини, її психічний стан, створювати належні умови для розвитку її природних задатків, нахилів та здібностей;

- поважати гідність дитини;

- виховувати у дитини працелюбність, шанобливе ставлення до старших за віком;

- виконувати режим дня дошкільного закладу;

- бути прикладом для своїх дітей;

- відвідувати батьківські збори;

- виконувати поради - рекомендації працівників закладу щодо виховання та навчання дітей;

- бути взаємоввічливими, дотримуватись морально-етичних норм у спілкуванні.

При змішаному формматі освітнього процесу:

- приводити дитину добре вимитою, одягненою в чистий одяг (одяг повинен бути зручним, відповідати погодним та сезонним вимогам), підстриженою, з обрізаними нігтями;

- батьки не повинні входити до групових кімнат без потреби;

- стежити за реальним станом здоров’я дитини;

- не давати, не одягати дитині зайві предмети, які можуть зашкодити життю та здоров'ю дитини;

- не приносити продукти харчування, з метою попередження харчових отруєнь, алергічних реакцій у дітей;

- забезпечувати систематичне відвідування дитиною закладу дошкільної освіти;

- своєчасно повідомляти заклад дошкільної освіти про можливість відсутності або хвороби дитини;

- приводити дитину при наявності довідки від дільничого лікаря або стаціонара із зазначеням діагноза хвороби або причини відсутності. Якщо дитина відсутня три дні і більше - приймається за наявності довідки від лікаря про стан здоров'я;

- діти, які відсутні 1 місяць з поважних причин (відпустка батьків, лікувально-оздоровча путівка) приймаються з довідкою від лікаря після огляду сестри медичної старшої закладу дошкільної освіти;

- приводячи дітей до закладу дошкільної освіти, батьки зобов’язані передавати дитину вихователеві. Ввечері вихователі зобов’язані передати дитину батькам;

- не забирати дітей у нетверезому стані;

- дотримуватись правил дорожнього руху.

Ми разом з Вами зацікавлені у всебічному розвитку вашої дитини!

bottom of page